Північна частина мікрорайону складатиметься із пари трьохсекційних будинків та пари двохсекційних із котеджною забудовою.


photo 20 березня в приміщенні Київської райради Полтави відбулася презентація проекту детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Лазурною та Осінньою. Це ділянка території між Половками та Юрівкою. Загальна площа мікрорайону обмежується: з півночі — вул. Половки, з півдня — ставками та Пушкарівською балкою, із заходу — Гришкиним лісом, зі сходу — вулицею Лазурною.

 

 

 

 

26dbee120449

Деталізація плану відрізняється від попередніх пропозицій. Наразі — це пара трьохсекційних будинків та пара двохсекційних будинків. Окрім котеджів (які на плані — південніше), на території заплановано будівництво торгових приміщень, майданчиків для дітей, для занять фізкультурою, для вигулу собак, зупинку громадського транспорту та автосалон «Nissan».

Ознайомитися з матеріалами детального плану території можна на офіційному сайті Полтавської міськради та на першому поверсі приміщення міськвиконкому (вул. Соборності, 36). Усі пропозиції щодо проекту детального плану прийматимуть протягом місяця.

Історія із мікрорайоном «Лазурним» у Полтаві розпочалася із презентації його загальної концепції вже у далекому 2010 році.

844807aa9ebc

Нарешті влітку 2016 року управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому оголосило тендери на будівництво двох багатоквартирних житлових будинки на вул. Половки, 83 та вул. Половки, 83а. Очікувана вартість закупівель склала 99,5 млн грн та 210 млн грн відповідно. За результатами конкурсів, переможець — ТОВ «Полтавський домобудівельний комбінат»  — мав звести будинки до кінця 2018 року.

На цей день на вказаній території не ведеться жодного будівництва, тому можна сказати, що ні «ДБК», ні інший забудовник не встигне збудувати багатоповерхівки до грудня цього року. Однак, деталізація частини плану свідчить про наміри міської влади все-таки розпочати забудову мікрорайону саме із північної його частини.

Джерело: poltava.to