Фонд держмайна ввів в експлуатацію єдину базу даних звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості, сервісом послуги електронного визначення оціночної вартості й автоматичного формування відповідних електронних довідок.

1️⃣Газ для населення дешевшає, для промисловості - дорожчає.
З 1 травня цього року кінцева роздрібна ціна газу для населення становитиме 8 247 грн за тисячу кубів. Це на 300 грн дешевше, ніж зараз.
Для промислових споживачів, які давно купують газ за ринковою ціною, мінімальна ціна, яку пропонує "Нафтогаз", становитиме 7 558,8 грн за тисяч у кубів (враховуючи ПДВ). Щоб отримати газ за такою ціною, підприємство має купувати не менше 50 тис. кубів на місяць та не мати боргів.

Українцям можна відмовитись від централізованого опалення і переходити на індивідуальне, але при певних умовах.

З 4 жовтня почнеться громадське обговорення проекту забудови території, обмеженої вулицями Харківське шосе, Європейської, Автобазовська та проїздом - там заплановані багатоповерхівки на 253 квартири.

Продаж квартири - справа досить серйозна, і ніхто з нас не застрахований від прикрих помилок, які часом допускаються в силу своєї недосвідченості та нестачі знань. Тим більше, що збут нерухомості передбачає ряд складних процедур, включаючи оцінку квартири, її юридичне оформлення та остаточну перереєстрацію.

В Україні посилять вимоги до новобудов. Нерухомість спочатку хочуть бачити правильно оформленої з юридичного боку та енергоефективною - з технічного. Принаймні так чиновники подають проект постанови Кабміну, розроблений Мінрегіоном.

Проїжджаючи повз приватних секторів і селищ міського типу, на дахах будинків досить часто можна побачити сонячні панелі. Трохи рідше - вітряні електростанції. І всі вони заробляють на цьому? За скільки може окупитися? Кому продавати електроенергію? Давайте розберемося.

Чи часто вам доводиться замислюватися, що дає зареєстрована адреса проживання. Так звана "прописка" дозволяє користуватися деякими адмінпослугами та реалізувати ряд прав. Правда, тільки там, де ви зареєстровані.

Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах великих міст.