Гарна земельна ділянка в Рибцях

10000 $
Код об'єкта: 37184
Район:
Рибці
Площа ділянки:
12 сот.

Опис

Мрієте про простір, де вільною можна дихати, а кожен куточок буде осяяний сонячним промінням? Ця земельна ділянка - ваш шанс збудувати особливий будинок, який стане втіленням вашого ідеального життєвого майданчика.


Основні переваги:


* Привабливе місце розташування: Забудьте про гамір та турботи міського життя. Ця земельна ділянка розташована в мальовничому місці, де ви зможете насолоджуватися чистим повітрям та спокоєм природи. Водночас, всі необхідні міські сервіси знаходяться в невеликій доступності.

* Розмір та конфігурація: Забудьте про тісноту та обмежені можливості. Ця земельна ділянка загальною площею 12 соток, простір та вільне місце поряд  дозволить вам реалізувати найбільш сміливі плани та задуми.

* Природні багатства: Вас оточить величезна кількість зелені, дерев та рослин, що додасть вашому майбутньому будинку особливого шарму та затишку.

* Зручність та інфраструктура: Поруч розташовані усі необхідні комунікації, що значно полегшить будівництво та подальше проживання.

* Інвестиція у майбутнє: Володіння власною земельною ділянкою - це не лише створення домівки своєї мрії, але і вдала інвестиція в майбутнє вашої сім`ї. Вартість землі неперервно зростає, що робить її забудову ще більш вигідною.


Поряд можна придбати ще одну земельну ділянку, якщо вам це необхідно!


Документи готові до продажу!

Не упустіть шанс здійснити свої будівельні амбіції та створити ідеальний дім саме так, як ви завжди мріяли.


Телефонуйте зараз, щоб дізнатися більше та забронювати перегляд!

Марина Сергіївна
Дом24
Показати телефон
(095) 723-21-33